Wader 51711 Kid Car železnice s městem 4,1 m

Wader 51711 Kid Cars Železnice s městem 4,1 m Barevná dráha se železnicí je připravena pro malé mašinfíry s jednou lokomotivou a dvěma vagónky. Malou vlakovou soupravu si...
Doprava 59 Kč,Do 3 dnů

1 let
Série
Auta

• Vhodné od 1 roku
    • Lze rozšířit - už jsem přikoupila k základní dráze dráhu s mostem(tato) a chystám se ještě na dráhu s garáží
    • Možnosti variabilního postavení drah (pokaždé jinak)
    • Dítě není schopno dráhu jen tak rozložit nebo zbourat
    • Při trochu šikovnosti se dá dráha i přenést
    • Krásně barevná - podporuje smysly dítěte
    • Dráha rozvíjí představivost a myšlení

Jelikož malý dostal základní dráhu k vánocům a mě osobně úplně nadchla, rozhodla jsem se přikoupit rozšíření (most s dráhou) a později přikoupím i dráhu s garáží ať je městečko úplné. Dokonce lze koupit i policejní stanici či hasičská stanice. Dají se přikoupit vláčky i autíčka. Dráha sice zabírá prostor (nyní mám 3,1+4,1 metrů dráhy), ale nechala jsem si vetší krabici - od 4,1 metrů a vlezou se zde obě dráhy a uklizeno je za chviličku. Taky se mi líbí variabilnost dráhy - pokaždé ji teď postavíme jinak.

• kvalitní materiál
    • zatím nic

• , zakoupeno v Net-market.cz

• Jednoduche vetsi dilky-vhodne pro male deti. Variabilni, clenite. Super jsou oteviraci dvere i okna-nas maly si u toho vyhraje ;-)
    • Chybely nam pri otevreni originalniho obalu 2 casti-male kostky.

Super hracka.

1 let
Série
Auta

Wader 51711 Kid Cars Železnice s městem 4,1 m

Barevná dráha se železnicí je připravena pro malé mašinfíry s jednou lokomotivou a dvěma vagónky. Malou vlakovou soupravu si kluci mohou projíždět po dráze v celkové délce 4,1 m. Trasa silnice se díky jednoduchému upínacímu systému dá pěkně měnit.

Přednosti:

• snadný upínací systém
  • zdravotně nezávadný plast
  • vhodné do domácnosti i do Mateřské školky

Obsah balení:

• 18 dílů železnice, 2 x mostní pilíř
  • 3 x dopravní prostředek

Vyberte dětem některou z hraček Wader!

Vhodné pro děti od 12 měsíců

• Materiál: plast
  • Rozměry po sestavení: 148 x 68 cm
  • Země původu: EU

• Vhodné od 1 roku
    • Možnosti variabilního postavení drah (pokaždé jinak)
    • Dítě není schopno dráhu jen tak rozložit nebo zbourat
    • Při trochu šikovnosti se dá dráha i přenést
    • Krásně barevná - podporuje smysly dítěte
    • Dráha rozvíjí představivost a myšlení

• kvalitní materiál
    • zatím nic

• , zakoupeno v Net-market.cz

• Chybely nam pri otevreni originalniho obalu 2 casti-male kostky.

Super hracka.

• , zakoupeno v FUN KIDS