Vlak dráha orient

• nízká cena, ale odpovídá kvalitě
  • , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• SOLIDNI CENA
  • , zakoupeno v MegaHračky.cz

Ještě jsem to nerozbalila, neboť vnouček, pro než to je určeno přijede také až po novém roce. Líbí se mi zpracování a cena. Protože jsem mu od stejného výrobce koupila tři rozdílné sady vláčků, tak jsem hledala nějaké další doplňky, jako např. křížení kolejí. Ty však jsem nikde na webu nenašla.

Určení
pro kluky
0 kg

Dromader Orient Vlak se 2 vagony

Realistický model nákladního vláčku se světlem a zvukem.

Postavte si oválnou vláčkodráhu o délce 210 cm.

• Součástí balení: Vlak s 2 vagónky, 10x kolej
  • Věk: 3+